BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ BİRİM ŞEFLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı, Müdürlüğümüzün birim şefleri ile bir araya gelerek Müdürlüğümüz bünyesindeki şubelerde yürütülen iş ve işlemler hakkında değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
MÜDÜRÜMÜZ BİRİM ŞEFLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

14.11.2022 Pazartesi günü saat 16.30'da Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda; birimler arası iletişim, hizmet standartları, birimlerin yürüttüğü çalışmalar, yazışma kuralları, mevzuat, kurumsal iş ve işleyiş ile kalite yönetimi konuları ele alındı.

Müdürlüğümüzde yürütülen iş ve işlemler hakkında değerlendirmelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı; kurumda görevli her bir bireyin İl Millî Eğitim Müdürlüğü ailesinin birer parçası olduğunu belirterek başladığı konuşmasında, "Eğitim camiasının önemli yerinde rol alan siz şeflerimizin değişim ve gelişimi yakından takip etmeniz çalışmalarımızı daha verimli hale getirecektir. Uyum içerisinde çalışarak Müdürlüğümüzü daha iyiye ulaştırma konusunda gayret edeceğiz. Başarıya ulaşmak için kurum ruhu içerisinde çalışarak kararların ortak bir şekilde verilmesi büyük önem arz etmektedir. Öncelikli hedefimiz kendimizi mesleki ve sosyal anlamda geliştirerek nezaket kuralları çerçevesinde vatandaşlarımıza kaliteli hizmet sunmak olmalıdır. Bu hususta göstermiş olduğunuz çalışma, özveri ve gayrete şahit olmak bizlere ayrı bir mutluluk veriyor. Hepinize teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum." dedi.

Sözlerine "Müdürlüğümüz öğretmenlerimizin evidir. Onların sorunlarını çözmek bizim asli görevimizdir. Öğretmenlerimizin mutlu bir şekilde buradan ayrılmaları için gayret göstermeliyiz." diyerek devam etti.

Zaman yönetimi ve takvime bağlı çalışmanın öneminden de bahseden Müdürümüz Ali Tatlı, "Zamanı iyi yönetmek çok önemlidir. Böylece daha az sürede daha çok iş yapabiliriz. Başarılı olmayı etkileyen en önemli noktalardan biri olan zaman yönetimi ile daha üretken ve verimli oluruz." ifadelerini kullandı.

Toplantıda söz alan bölüm şeflerimiz talep, sorun ve önerilerini paylaştı. Toplantı sorunların çözümüne dönük öneriler, iyi dilek ve temennilerle sonlandırıldı.

14-11-202214-11-202214-11-202214-11-202214-11-202214-11-202214-11-202214-11-2022

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.