BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"81 ÇALIKUŞU BALIKESİR" E-DERGİMİZİN 8. SAYISI YAYIMLANDI 

Eğitime dair proje, etkinlik ve haberlerimizin yer aldığı 81 Çalıkuşu Balıkesir dergimizin sekizinci sayısı ile karşınızdayız. Kahramanmaraş merkezli ve birçok ilimizi etkileyen, hepimizi derinden sarsan deprem felaketinin acısını yürekten hissediyor, hüznünü paylaşıyoruz.

Dergimizin bu sayısında öğrenci ve öğretmenlerimiz depremin kalplerinde hissettirdiklerini kaleme aldılar, hüzünlerini yazıya döktüler. Dergimizin kapak resmini 7. sınıf öğrencimiz Ayşe Deniz Şimşek'in minik ellerinden, arka kapak resmimizi de Görsel Sanatlar Öğretmenimiz Erhan Gürsoy'un tasarımıyla sizlerin beğenisine sunduk. T.C. Ziraat Bankası Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerimizin yapmış oldukları deprem temalı resimler sayfalarımızda yer buldu.

Aynı zamanda Balıkesir İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak deprem sonrasında bölgedeki yaraları sarabilmek için yapılan planlama ve çalışmalara dergimizde yer verdik. Okullarımızın yürütmüş oldukları çalışmalara, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı'nın çeşitli ziyaretlerine, ilimizin eğitim yatırımlarına dair güncel haberlere, Müdürlüğümüzce düzenlenen toplantı haberlerinin ayrıntılarına bu sayımızdan ulaşabilirsiniz.

Bu zamanlarda en çok ihtiyacını hissettiğimiz birlik, beraberlik ve dayanışma gücümüz eksilmeden, yaralarımızı sarıp iyileşeceğimize olan inancımızla tüm okurlarımızı saygı ve sevgiyle selamlıyor, iyi okumalar diliyoruz.

E-dergimize ulaşmak için https://balikesir.meb.gov.tr/e-dergi/calikusu-mart-sayi-8/

                                                                                                         

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.