BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL BİRİNCİSİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET
2018 Yılı Liselere Geçiş Sınavında Balıkesir birincisi olan öğrencimiz Yusuf Mete Bacanak, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız’ı makamında ziyaret etti.![İL BİRİNCİSİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2018_07/09154804_DSC_0019.jpg)
Öğrencimizin ailesi ve öğretmenlerinin hazır bulunduğu ziyarette LGS birincisi Yusuf Mete Bacanak; kendisini başarıya taşıyan hazırlık süreci ile ilgili değerlendirmelerini İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız ile paylaştı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız: "Öğrencimizi başarısından dolayı tebrik ediyor; kendisinin yetişmesinde en büyük pay sahibi olan kıymetli ailesi başta olmak üzere, değerli idareci ve öğretmenlerine teşekkür ediyorum." dedi.