BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL EMNİYET MÜDÜRÜMÜZDEN ANLAMLI ZİYARET

İl Emniyet Müdürü Hasan ONAR, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ'ı ziyaret ederek Öğretmenler Gününü kutladı.
İL EMNİYET MÜDÜRÜMÜZDEN ANLAMLI ZİYARET

İl Emniyet Müdürlüğü personeli ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ'ı ziyaret ederek tüm meslektaşları adına Balıkesir'de görev yapan öğretmenlerin Öğretmenler Gününü tebrik eden İl Emniyet Müdürü Hasan ONAR: "Öğretmenlerimizi ve bizlere öğrettikleri güzel değerleri hayatımız boyunca unutmayacağız. Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz." dedi.

Anlamlı ziyaretleri nedeniyle İl Emniyet Müdürümüz Sayın Hasan ONAR ve onun şahsında Balıkesir Emniyet Müdürlüğü mensuplarına teşekkürü bir borç biliyorum diyen İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ: "Bizler 'Hocamın atının ayağından sıçrayan çamur, kaftanıma süstür.' diyen bir ecdadın, öğretmene saygıyı ve hürmeti her şeyin üstünde gören bir medeniyetin mensupları olarak; çocuklarımızı, gençlerimizi, vatanına, milletine ve bayrağına bağlı, yeteneklerinin farkında, özgüveni yüksek, erdemli ve iyi insanlar olarak yetiştirmek için gece gündüz demeden çalışmaktayız. Bu özel günde yapmış olduğunuz anlamlı ziyaretiniz için ilimizde görev yapan 15.199 öğretmenimiz adına ben de sizlere teşekkürü bir borç biliyorum." dedi.

Ziyaret, İl Emniyet Emniyet Müdürü Hasan ONAR'ın tüm meslektaşları adına İl Müdürümüz Yakup YILDIZ'a çiçek takdimi ile sona erdi.

26-11-202026-11-202026-11-202026-11-2020

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.