BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı'dan Ara Tatil Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı'dan Ara Tatil Mesajı

Balıkesir eğitim ailemizin gözbebekleri sevgili öğrencilerimiz,

Hafta sonu ile birlikte 9 gün sürecek olan ara tatil; dinlenmek, oyun oynamak, hobilerinize zaman ayırmak, ailenizle zaman geçirmek için sizlere bir fırsattır. Sağlam attığınız adımlarla geleceğe giden yolda en kıymetli dostlarınız olan kitaplarınızı yanınızdan ayırmamanızı ve gezdiğiniz gördüğünüz yerleri keyifli okumalar ile birleştirmenizi tavsiye ediyorum. Böylece eğitim ve hayat yolculuğunuz yeşererek rengarenk çiçeklerle güzelleşecektir. Hepinize yüzünüzde gülümsemenin eksik olmadığı iyi bir ara tatil dönemi diliyorum. 

Eğitim yolculuğumuzun en kıymetli yol arkadaşları sevgili meslektaşlarım,

Çocuklarımızı geleceğe güzel bir şekilde emanet edebilmek için el ele vererek eğitimle geçirdiğimiz 2023-2024 yılının ilk sürecini tamamladık. Ara tatil öncesi yoğun ve verimli geçen bu sürecin değerlendirmesini yapabilmek için önemli bir zaman aralığındayız. Çevrim içi olarak gerçekleştireceğiniz seminer çalışmalarının verimli geçmesini temenni ediyor, iyi tatiller diliyorum.

 

                                                                                                                                     Ali TATLI

                                                                                                                           İl Millî Eğitim Müdürü 

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.