BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ALİ TATLI'NIN LGS SINAVI MESAJI

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TATLI, 5 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirilecek olan Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezî sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diledi.
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ALİ TATLI'NIN LGS SINAVI MESAJI

Sevgili Öğrenciler!

5 Haziran 2022 Pazar günü siz kıymetli öğrencilerimizin eğitim hayatlarının önemli dönüm noktalarından biri yaşanacak. Yapılacak olan sınav sonucunda her biriniz bir üst eğitim kademesi olan ortaöğretim kurumlarına geçiş yapacaksınız.

Hayat sizin için yalnızca bir seçenekten ve tek bir sınavdan ibaret olmayacak, bunu unutmayınız. Bu nedenle en büyük temennim sınav sonucunuz ne olursa olsun hiçbirinizin hedeflerinizden vazgeçmemenizdir. Sizleri o hedefe ulaştıracak olan ise kararlılığınız olacaktır. Gayret etmek, çalışmak, kendinize güvenmek sizleri hayal ettiğiniz geleceğe ulaştıracaktır. Sınava hazırlık sürecini öğretmen ve ailelerinizin de desteğiyle başarılı bir şekilde yürüttüğünüze inanıyorum. Sınav esnasında da elinizden gelen çabayı göstereceğiniz konusunda sizlere güveniyorum. Kaygılarınızı azaltın ve kendinize güvenin.

Bu duygu ve düşüncelerle, sınava büyük bir gayret ve özveriyle hazırlanan ve ilimiz genelinde LGS kapsamındaki sınava girecek olan 13.084 öğrencimiz ile her zaman destekleriyle evlatlarının yanında olan velilerimizin sınav heyecanını paylaşıyorum. Öğrencilerimizin eğitim yolculuğunda onlara yol gösterici olan öğretmenlerimize teşekkür ediyor, tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.

ALİ TATLI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.