BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ALİ TATLI'NIN YIL SONU KARNE MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ALİ TATLI'NIN YIL SONU KARNE MESAJI

6 Eylül 2021 Pazartesi günü başlamış olduğumuz 2021-2022 eğitim-öğretim yılının sonuna gelmiş bulunuyoruz. Balıkesir eğitim ailesi olarak pandemi şartları devam ederken başladığımız fakat coşku ve heyecanımızı kaybetmeden kararlılıkla yürüttüğümüz 2021-2022 eğitim öğretim yılını sağlıklı ve başarılı bir şekilde tamamlamış olmanın mutluluğu içindeyiz.

         Eğitim öğretim yılımızın başından son gününe kadar büyük fedakârlıklarda bulunan öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyorum. Eğitim öğretim yılı boyunca derslerine devam ederek öğretim faaliyetlerine katılan çocuklarımızı gönülden tebrik ediyorum.

Sevgili Öğrencilerimiz;

6 Eylülde başladığınız bu yılki eğitim yolculuğunuzun sonuna geldiniz. Bugün alınan karneler sizlerin bir yıl boyunca okul yaşantılarınızda göstermiş olduğunuz performansın değerlendirilmesi olacaktır. Şimdi eksiklerinizi belirleme ve dinlenme vakti. Notlarınız ne olursa olsun, kendinize olan güveninizi ve inancınızı kaybetmemenizi, motivasyonunuzu düşürmemenizi öneririm. Tatil sürecini dinlenerek, sosyal ve sportif aktivitelere zaman ayırarak, öğrendiğiniz bilgi ve becerilere yenilerini ekleyerek, ailenizle ve sevdiklerinizle vakit geçirerek ve mutlaka kitap okuyarak değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.

Değerli Meslektaşlarım;

Geleceğimizin umudu gençlerimizin yetişmesinde ve başarılarındaki rolünüz paha biçilemez. Yarınlarımızın teminatı öğrencilerimiz için eğitim öğretim yılı boyunca göstermiş olduğunuz üstün gayret ve fedakârlıklarınız için sizlere teşekkür ediyorum. Hepinize sağlık ve huzur içinde geçireceğiniz bir tatil diliyorum.

Kıymetli Velilerimiz;

Öğrencilerimizin karne notları sadece akademik başarılarının değerlendirmesidir. Biz çocuklarımızın her şeyden önce iyi bir evlat, iyi bir vatandaş; nihayetinde de iyi bir insan olması gayesindeyiz. Bu, bizler için öğrencilerimizin akademik başarıları kadar önemlidir. Göstermiş olduğunuz hassasiyet ve eğitime vermiş olduğunuz destek için hepinize teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizi yarınlara taşıyacak olan sevgili öğrencilerimize ve onları hayata hazırlayan saygıdeğer öğretmenlerimize ve eğitime sağladıkları katkıdan dolayı kıymetli velilerimize teşekkür ediyor; sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir tatil geçirmenizi diliyorum.

                                               

ALİ TATLI

BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ

 

 

 

 

 

 

 

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.