BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ALİ TATLI'NIN YKS MESAJI

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TATLI, 18-19 Haziran 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ALİ TATLI'NIN YKS MESAJI

Sevgili Öğrenciler!

Öğrenim hayatınızdaki birçok zorlu sınavın ve on iki yıllık eğitim yolculuğunuzun ardından bu hafta sonu Yükseköğretim Kurumları Sınavı(YKS)' na gireceksiniz. Sınav heyecanınızı sizlerle paylaştığımı bilmenizi isterim.

Sınava girecek tüm öğrencilerimizin çok büyük emekler verdiğine, çaba gösterdiğine, daha başarılı olma adına pek çok şeyden feragat ettiğine inanıyorum. 18 - 19 Haziran 2022 tarihlerinde gerçekleşecek olan sınavlarda bugüne kadar edindiğiniz bilgi ve birikimlerinizi en üst düzeyde yansıtabilmeniz ve ideallerinize bir adım daha yaklaşabilmeniz en büyük temennimdir. Bu süreçte ihtiyaç duyacağınız en önemli güç kendinize duyacağınız güvendir. 

Bu duygu ve düşünceler içerisinde 18 -19 Haziran 2022 tarihlerinde 3 farklı oturumda yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, her birinizin hayal ve hedeflerinize ulaşacağınız bir yükseköğretim kurumuna yerleşmenizi temenni ediyorum.

Gireceğiniz sınavların neticesi ne olursa olsun hedef ve idealleriniz doğrultusunda inşa ettiğiniz ve gayretlerinizi başarılarla taçlandırdığınız bir geleceğe sahip olmanızı diliyorum. Bu süreçte en büyük payın sahibi olan değerli öğretmenlerimize ve evlatlarının öğrenimleri için hiçbir fedakârlıktan çekinmeyen kıymetli velilerimize emekleri için teşekkür ediyorum.

 

                              ALİ TATLI

                              BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ

 

 

 

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.