BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"İL MİLLÎ EĞİTİM PAYLAŞIM TOPLANTISI"

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı; Valimiz Sayın Hasan Şıldak başkanlığında İl Millî Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Eğitim Müfettişleri ve ayrıca Özel Büro, Ar-Ge ve Ölçme Değerlendirme Merzinde görev yapan öğretmenlerimiz ile bir araya geldi.


Balıkesir Ögretmenevinde gerçekleştirilen toplantıda, Eğitim Müfettişlerimiz yürüttükleri çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi kapsamında yürütülen faaliyetlerle ilgili değerlendirmeler yapılarak toplantı sonlandırıldı.

Müdürümüz Ali Tatlı; Eğitim Müfettişlerimiz ile gerçekleştirilen toplantıdan sonra İl Millî Eğitim Müdürlüğü Özel Büro, Ar-Ge ve Ölçme Değerlendirme Merkezinde görev yapan öğretmenlerle BİGEP'in yeni dönem çalışmalarının değerlendirildiği toplantıya katıldı.

Valimiz Sayın Hasan Şıldak'ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Balıkesir'in eğitim potansiyelinin daha yükseğe çıkarılması için yürütülen Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesinin uygulama süreçleri ve eğitimin geliştirilmesine yönelik çalışmalar görüşüldü. BİGEP'in uygulanmaya başladığı günden bu yana eğitim alanına farklı bir enerji getirdiği ifade edildi.

Motivasyonu arttıran BİGEP kapsamındaki çalışmalarla Balıkesir'in eğitim şehrine dönüştüğünü ifade eden Valimiz Sayın Hasan Şıldak, "Okullara yaptığım ziyaretlerle eğitimdeki gelişim ve heyecanı yakından takip ediyorum. Alanda olmak, yaşanan değişimi görmek çok heyecan verici oluyor. Bu işin mutfağında olan sizlere başarılı çalışmalarınız ve emekleriniz için teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu eğitim öğretim yılında da başarılı tırmanışı hep birlikte yaşayacağız." şeklinde konuştu. 

Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi ile her bir okulumuzun kendi potansiyelini en yüksek düzeye çıkarmaya odaklanıp her bir öğrencimizin kendi potansiyelini geliştirmeye katkı sunduklarını belirten İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı, BİGEP'in sahada yarattığı sinerji ve motivasyonla tüm yönetici ve öğretmenlerimizin 2022-2023 eğitim öğretim yılında daha verimli bir çalışma sürecini yaşayacaklarına yürekten inandığını ifade etti.

31-10-202231-10-2022

28-10-202228-10-202228-10-202228-10-2022

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.