BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TATLI başkanlığında İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile değerlendirme toplantısı yapıldı.
İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TATLI başkanlığında İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile değerlendirme toplantısı yapıldı. Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya 20 ilçemizin Millî Eğitim Müdürleri katıldı.

2021-2022 eğitim öğretim yılının değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda ikinci yarıyılda ilçe, okul ve kurumlarımızda yürütülen faaliyetler hakkında bilgilendirme ve değerlendirmeler yapıldı.

Okullarımızda yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri, tamamlanan ve yürütülen projeler, ilimizde eğitimde kaliteyi ve verimliliği artırmaya yönelik yapılan çalışmalar, okullarımızda yapılan bakım, onarım ve güçlendirme çalışmaları, Bakanlığımız öncülüğünde yürütülen projeler kapsamında ilimizde katedilen yol, meslekî eğitimi daha da güçlendirmek için atılan adımların sahadaki yansımaları, güvenli okul ortamları oluşturmak için alınan önlemler, DYK ve halk eğitim merkezlerinde açılacak kurslar başta olmak üzere pek çok konu başlığı ilçeler bazında değerlendirildi.

 İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TATLI, toplantıya katılan İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizin ilçelerine dair istek ve önerini dinleyerek, bunların çözümü konusunda görüş alışverişinde bulundu.

16-06-202216-06-202216-06-2022

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.