BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ali TATLI başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile değerlendirme toplantısı yapıldı.![İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2021_12/08170011_MEM_2783.jpg)
Balıkesir Öğretmenevi ve ASO'da gerçekleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile değerlendirme toplantısına 20 ilçemizin Milli Eğitim Müdürleri katıldı. Toplantıda 2021-2022 eğitim-öğretim yılı için planlanan çalışmalar ve bugüne kadar gerçekleştirilen faaliyetler istişare edildi. Akademik, sosyal ve kültürel gelişimin çok yönlü olarak sağlanması gerektiği vurgulandı.
2021-2022 eğitim öğretim yılının değerlendirilmesinin yapıldığı toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.