BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İZCİLERDEN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ALİ TATLI'YA ZİYARET

Yarış Ortaokulu Erkek İzci Oymağı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TATLI' yı ziyaret etti..
İZCİLERDEN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ALİ TATLI'YA ZİYARET

2016 yılında kurulan Yarış Ortaokulu Erkek İzci Oymağı'nı temsilen İzci Lideri Harun KOYUNCU ve Yardımcı Lider M. Ulaş KOYUNCU, on izci ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret ettiler.

Düzenledikleri kamplarla öğrencilerin doğa içerisinde zaman geçirerek farklı yaşam tecrübeleri edinmelerinin amaçlandığını belirten İzci Lideri Harun KOYUNCU, yıl boyunca yapılan kamplar, faaliyetler ve düzenlenmesi planlanan kurslar konusunda İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TATLI'ya bilgi verdi.

Yarış Ortaokulu Erkek İzci Oymağı'yla bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürümüz, küçük izcilerle sohbet ederek, bu tür faaliyetlerle kısa süreli de olsa öğrencilerin teknolojik cihazlardan uzak kalarak yeteneklerini keşfetme fırsatı bulduklarını, bu sebeple ders saatleri dışındaki sosyal faaliyetlere de önem verilmesi gerektiğini, öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak tüm sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri desteklediğini ifade etti.

16-04-202216-04-202216-04-202216-04-2022

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.