BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KADINLAR TÜRKİYE GÜREŞ ŞAMPİYONASI'NDA DERCEYE GİREN ÖĞRENCİLER, İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Kadınlar Türkiye Güreş Şampiyonası'nda U11 yaş kategorisinde şampiyon olan, U13 ve U15 yaş kategorisinde dereceye giren sporcu öğrencilerimiz, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TATLI' yı ziyaret etti.
KADINLAR TÜRKİYE GÜREŞ ŞAMPİYONASI'NDA DERCEYE GİREN ÖĞRENCİLER, İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

U11, U13 ve U15 yaş kategorilerinde Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu'nda düzenlenen final müsabakaları sonucunda, U11 yaş kategorisinde şampiyon olan takımımız ve bireysel olarak dereceye giren öğrencilerimiz, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TATLI' yı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Altıeylül İlçe Millî Eğitim Müdürü Çetin KEREN, Güreş Antrenörleri Hasan BIKMAZ ve Elif Nur YAŞAR sporcu öğrencilerimize eşlik etti.

Güreş antrenörlerinden öğrencilerimizin Türkiye şampiyonasına hazırlık süreçleri ve almış oldukları derecelerle ilgili bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TATLI, genç sporcularla keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Öğrencilerin sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerde elde ettikleri başarıları, onların akademik başarıları kadar önemsediğini söyleyen İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TATLI, disiplinli olmanın hem akademik hem de sportif faaliyetlerdeki önemine değinerek Kadınlar Türkiye Güreş Şampiyonası'nda dereceye giren tüm öğrencileri tebrik etti.

U11 yaş kategorisinde Nehir AKDAN (Karahallılar Ortaokulu),Elif KORKMAZ (Balıklı Ortaokulu) ve  Elif Su SARI (Karahallılar Ortaokulu),ikinci olurken aynı kategoride Hayriyenur Su Dumlu( Susurluk Şerafettin Tunalı Ortaokulu) Fatmanur BAYKUŞ(Balıklı Ortaokulu) Ülkü Yare BIÇAKÇI (Karahallılar Ortaokulu) ve Zeynep FERAH (Karahallılar Ortaokulu) üçüncü oldu.U13 yaş kategorisinde Yağmur EMİR(Kepsut Oktay Koçman Ortaokulu) ikincilik, U15 yaş kategorisinde ise Cevriye TIĞLI(Balıklı Ortaokulu) ve Yaren SATILMIŞ(Balıklı Ortaokulu) üçüncülükle ödüllendirildi.

09-06-202209-06-202209-06-202209-06-2022

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.