BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDİYORUZ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TATLI, ara tatilin sona ermesi vesilesiyle bir mesaj yayımladı.
KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDİYORUZ

6 Eylül 2021 tarihinde başlamış olduğumuz yüz yüze eğitim öğretim faaliyetlerimize bir haftalık ara tatilin ardından aynı coşku, heyecan ve kararlılıkla kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Bilindiği üzere Bakanlığımız 15-19 Kasım 2021 tarihleri arasında öğrencilerimize bir haftalık tatil ilan etmiş, öğrencilerimizin dinlenmeleri için imkan tanımıştır. Öğretmenlerimiz de bu süre zarfında  mesleki gelişim eğitimlerine uzaktan devam etmiştir.

                Değerli Meslektaşlarım;

Geleceğimizin teminatı gençlerimizin yetişmesinde ve başarılarındaki rolünüz ve içinde bulunduğumuz salgın sürecinden dolayı her zamankinden daha çok fedakarlık, uyum, özen gerektiren çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Önümüzdeki sürecin de yine aynı sorumluluk bilinci, öğrenme ve öğretme gayreti ile sağlıklı bir şekilde tamamlanmasını umuyorum.

                Sevgili Öğrencilerimiz;

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı 1. döneminin ilk yarısını tamamlamış bulunuyoruz. Tatil sürecini hem dinlenerek hem sosyal ve sportif aktivitelere zaman ayırarak hem de öğrendiğiniz bilgi ve becerilere yenilerini ekleyerek değerlendirdiğinizi umuyorum.

                Kıymetli Velilerimiz;

Çocuklarınız bizlerin en değerli emanetleridir. Sizlerin de eğitim öğretim süreci içindeki yeriniz yadsınamaz. Göstermiş olduğunuz hassasiyet ve eğitime vermiş olduğunuz destek için hepinize teşekkür ediyorum.

22 Kasım Pazartesi günü sınıflarında yerlerini alacak olan tüm öğretmen ve öğrencilerimize sağlıklı ve başarılı bir eğitim-öğretim dönemi diliyorum.

 

Ali TATLI

                                                                                                                                             İl Millî Eğitim Müdürü

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.