BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Maarif Müfettişleri Grup Sorumluları Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı

      Balıkesir Maarif Müfettişleri grup sorumluları bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı, Maarif   Müfettişleri Başkanı Emin Bülent Bayraktar’ın başkanlığında, Maarif   Müfettişleri Başkan Yardımcısı Yener Çaycı ile maarif müfettişleri grup sorumlularının katılımıyla  6 Mayıs 2016 Cuma günü İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Maarif Müfettişleri Grup Sorumluları Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı

     Maarif Müfettişleri Başkanı Emin Bülent Bayraktar’ın açılış konuşması ve açıklamalarıyla başlayan toplantı, 2015-2016 yılı denetim faaliyetleri ve inceleme ve soruşturma çalışmaları hakkında bilgi vermesiyle devam etti. Balıkesir ilimizde görev yapan maarif müfettişlerinin özverili çalışmalarından dolayı Milli Eğitim Bakanlığımızın ve Millî Eğitim Müdürümüzün duyduğu memnuniyeti dile getiren Maarif Müfettişleri Başkanı Emin Bülent Bayraktar, maarif müfettişlerimizin bu güne kadar takım ruhu anlayışı içerisinde uyumlu olarak yürüttükleri çalışmaların bundan sonra da devam edeceğine olan inancını ifade ederek maarif müfettişleri grup sorumlularının şahsında maarif müfettişlerine teşekkür etti.

    Maarif Müfettişleri Başkanı Emin Bülent Bayraktar’ın açış konuşmasının ardından maarif müfettişlerinin sorumluluk bölgelerinde yürüttükleri rehberlik, denetim ve inceleme, soruşturma çalışmaları, karşılaştıkları sorunlar ve bu sorunlara yönelik çözüm önerileri üzerinde görüş, düşünce ve bilgi paylaşımının ardından bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı sona erdi. 

 

09-05-2016  09-05-2016

09-05-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.