BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Meslek Lisesi Öğrencilerimiz Aranan Kişiler Haline Gelecek

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı, okul ziyaretleri kapsamında ilimizde bulunan meslek liselerini ziyaret ederek teorik ve uygulamalı eğitim faaliyetlerini yerinde inceliyor.
Meslek Lisesi Öğrencilerimiz Aranan Kişiler Haline Gelecek

Bu kapsamda Edremit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden Müdürümüz Ali Tatlı, lisemizde yürütülen eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında okul idarecilerinden bilgi alarak uygulamalı eğitim atölyelerini gezdi. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen İl Millî Eğitim Müdürümüz, "Meslek liselerimizdeki öğrencilerimiz, seçtikleri alanda edindikleri deneyim ile uzmanlaşacak ve kendi sektörlerinde aranan kişiler haline gelecekler. Bu anlamda Bakanlığımızın faaliyetleri doğrultusunda Balıkesir İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak meslek liselerimizdeki çalışma alanlarımızı ve atölyelerimizi nitelik ve nicelik açısından geliştirmek için çalışıyoruz. Meslek liselerimizin, ilimizdeki istihdam çalışmalarına ciddi katkılar sunmasını planlıyoruz." ifadelerini kullandı.

Döner sermaye kapsamında "Mobilya ve Dekorasyon" bölümü öğrencileri tarafından Burhaniye ilçemizdeki eski Atatürk İlkokulu binasında yapılmış olan kütüphane iç donatım malzemelerini ve "Gıda Teknolojileri" bölümü tarafından yapılan zeytin üretim çalışmalarını yerinde inceleyen Müdürümüz Ali Tatlı; okul yöneticileri ve öğretmenlerimizin öneri ve taleplerini dinleyerek öğrencilerimize çalışmalarında başarılar diledi.

05-01-202305-01-202305-01-202305-01-202305-01-2023

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.