BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Minik Öğrencilerden “Anneler Günü”ne Özel Sergi

BENGİ projesi kapsamında Karesi Şehit Mesut Yağan Anaokulu’nun, bugünün küçükleri yarının büyükleri öğrencileri, “Anneler Günü” ne özel çalışmalarını sergilendi.
Minik Öğrencilerden “Anneler Günü”ne Özel Sergi

     Sergiye, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’nın eşi Hanife Yazıcı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un eşi Nurgül Uğur, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız ve eşi Nesrin Yıldız, İl Müftüsü’nün eşi Gülsüm Topcan, Karesi Belediye Başkanı’nın eşi Mehtap Yılmaz, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Konakbay,  Karesi Şehit Mesut Yağan Anaokulu okul aile birliği üyelerine ve veliler katıldı.

     Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’nın eşi Hanife Yazıcı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un eşi Nurgül Uğur, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız’ın eşi Nesrin Yıldız, İl Müftüsü Ramazan Topcan’ın eşi Gülsüm Topcan, Karesi Şehit Mesut Yağan Anaokulu Müdürü Nilgün Dirim ile birlikte kesti.

    Karesi Şehit Mesut Yağan Anaokulu minik öğrencilerinin BENGİ projesi kapsamında “Anneler Günü”ne özel birbirinden güzel ve farklı çalışmalarının yer aldığı sergi, davetliler tarafından büyük beğeni aldı.

    Sergiyi gezen Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’nın eşi Hanife Yazıcı, diğer protokol üyeleri ile birlikte mutlulukları gözlerinden okunan minik öğrencileri sınıflarında da ziyaret ederek bir süre sohbet etti.  Serginin hazırlanmasında emeği geçen öğretmen ve velilerimize teşekkür etti.

 

11-05-2017  11-05-2017

11-05-2017  11-05-2017

11-05-2017  11-05-2017

11-05-2017

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.