BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz Ar-Ge Birimi ile Toplantı Gerçekleştirildi

Müdürlüğümüz Ar-Ge birimi tarafından yeni eğitim öğretim yılında gerçekleştirilecek çalışmaların planlama ve değerlendirme toplantısı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı başkanlığında gerçekleştirildi.
Müdürlüğümüz Ar-Ge Birimi ile Toplantı Gerçekleştirildi

İl Millî Eğitim Şube Müdürü Onur Aydın ve Ar-Ge biriminde görevli öğretmenlerimizin katılımıyla Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda; Ar-Ge biriminin koordinasyonunda yürütülen ve yürütülmesi planlanan yerel, ulusal ve uluslararası projeler; Destekleme ve Yetiştirme Kursları sınavları ile bu sınavların analiz ve değerlendirmesi noktasında yapılacak çalışmalar başta olmak üzere pek çok konunun değerlendirme ve planlanması yapıldı.

Yerel, ulusal ve uluslararası projeler ile bu projelere katılan öğrenci, öğretmen ve okullarımızın oranlarının da konuşulduğu toplantıda; projelerin il genelinde yaygınlaştırılarak başarılı bir şekilde sürdürülmesi için planlama yapılırken; rehberlik ve bilgilendirme çalışmaları belirlendi. Ayrıca öğretmenlerimizin mesleki ve kişisel gelişimleri için yapılan ve yeni eğitim öğretim yılında da sürdürülecek olan çalışmalar hususunda görüşüldü.

Başarılı ürünlerin ekip ruhuyla ortaya çıktığını ifade eden İl Müdürümüz Ali Tatlı; eğitim ve öğretim faaliyetlerinin sağlıklı bir şekilde sürdürülmesi noktasında, Balıkesir eğitim ailemizin her bir bileşeninin çok kıymetli olduğunu ifade ederek Müdürlüğümüz Ar-Ge birimi öğretmenlerimize yapmış oldukları özverili çalışmalar için teşekkür etti.

21-09-202321-09-202321-09-202321-09-202321-09-202321-09-202321-09-2023

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.