BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürümüzden Yeni Eğitim ve Öğretim Yılında Okullarımıza Ziyaret
2022-2023 eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte öğrencilerimiz ders başı yaparken İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı okullarımıza ziyaretler gerçekleştiriyor.![Müdürümüzden Yeni Eğitim ve Öğretim Yılında Okullarımıza Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2022_09/14180831_photo_2022-09-14_11-36-02.jpg)
Müdürümüz Altıeylül Fen Lisesinde öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek ilk hafta heyecanını paylaştı. Sınıfları ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilere başarılı bir eğitim-öğretim yılı diledi.