Naciye Kabakçı Anaokulu´ndan Erasmus+ Projesi
Kurumlarımızdan Naciye Kabakçı Anaokulu’nun ortağı bulunduğu “Experiments - the Best Learning Science / Deneyler – Bilimsel Öğrenmenin En İyi Yolu” isimli proje Letonya Ulusal Ajansı tarafından kabul edilmiştir.![Naciye Kabakçı Anaokulu´ndan Erasmus+ Projesi](/meb_iys_dosyalar/2015_01/k_09150016_dsc_0007.jpg)
Erasmus+ Okul Eğitimi alanında kabul edilen projenin ortakları Türkiye, Bulgaristan, Polonya, Romanya ve İtalya’dır. Letonya Ulusal Ajansı 2 yıl sürecek projenin Türkiye ayağına 19.350 € hibe desteği sağlamıştır. Projenin toplam bütçesi 184.525 €’dur. İlimizden Naciye Kabakçı Anaokulu’nun ortağı olduğu proje kapsamında 3-7 yaş aralığında bulunan 1006 öğrenci (65 tanesi özel ihtiyaç öğrencisi) ve 97 öğretmen okul öncesi eğitimde tecrübe ve iyi örnek paylaşımlarında bulunacaktır. Proje kapsamında;
Ana hedeflerimizi oluşturmaktadır. |