BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL MÜDÜRLERİMİZE BELGELERİ TAKDİM EDİLDİ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı, Müdürlüğümüzde düzenlenen programda okul müdürlerimize belgelerini takdim etti.
OKUL MÜDÜRLERİMİZE BELGELERİ TAKDİM EDİLDİ

İlimizde yapılan TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve TS ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi çalışmalarında belgelerini almaya hak kazanan Altıeylül Bengi Anaokulu ve Karesi Süeybe Karakuş Anaokulu müdürlerimiz, Millî Eğitim Bakanlığı Kalite ve Standardizasyon Birimi tarafından düzenlenen belgelerini almak üzere İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzde düzenlenen programa katıldılar. 

Okullarımızın yapmış olduğu çalışmalar ile diğer okullarımıza da örnek teşkil edeceğini ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı; okullarımızın başarılarının devamını dileyerek bu konuda denetim bekleyen diğer okullarımızın da belgelerini en kısa sürede alacaklarına inandığını ifade etti. Bundan sonra da eğitim ve belgelendirme çalışmalarının devam edeceğini belirten Müdürümüz, okul müdürlerimiz ile iş sağlığı ve güvenliği birimi yetkililerine teşekkür etti.

13-12-202213-12-202213-12-2022

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.