Özel Öğrencilerimizin Cumhuriyet Sevinci
Balıkesir Karesi İl Özel İdare Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri; Cumhuriyetimizin 100. yılı etkinlikleri çerçevesinde kendi parmak izlerinden oluşan Türk Bayrağı tasarladı.![Özel Öğrencilerimizin Cumhuriyet Sevinci](/meb_iys_dosyalar/2023_10/27151336_photo1698408250_1.jpg)
Özel öğrencilerimizin parmak izleri ile yapılan bayrağımızı taşıyarak "Emanetin Emin Ellerde Atam" sloganıyla 100. yıl yürüyüşü yapan okulumuz; Cumhuriyetimizin 100. yıl etkinlikleri dâhilinde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimiz için Asri Mezarlığı'nda dua ettiler.
Öğrencilerimiz; Türkiye'nin bağımsızlık mücadelesinde hayatlarını kaybeden kahraman askerlerimizin anısına yapılan Balıkesir Asri Mezarlığı Şehitlik Parkı'nda halkın da katılımıyla 100. yıl coşkusunu hissederek İstiklal Marşımızı okudular.