BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAADET PARTİSİ BALIKESİR İL YÖNETİMİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Saadet Partisi Balıkesir İl Yönetimi, yeni başlayan eğitim - öğretim yılı vesilesiyle Müdürümüz Yakup Yıldız'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
SAADET PARTİSİ BALIKESİR İL YÖNETİMİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

 

23 Eylül 2020 Çarşamba günü gerçekleşen ziyarette Saadet Partisi İl Başkanı Abdulkadir Durmaz, Saadet Partisi Balıkesir İl Yönetimi üyelerini kabulleri nedeniyle İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız'a teşekkürlerini iletti. Pandemi nedeniyle 2020 - 2021 eğitim öğretim yılının diğer yıllara göre çok daha farklı ve çok daha zorlu bir yıl olacağını belirten Başkan Abdulkadir Durmaz, Müdürümüz Yakup Yıldız ve Balıkesir eğitim camiasına çalışmalarında kolaylıklar dileyip; " Yeni eğitim - öğretim yılı herkes için hayırlı olsun." dedi.

Gerçekleşen ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti ifade eden Müdürümüz Yakup Yıldız, nazik ziyaretleri ve güzel temennileri nedeniyle Sayın Abdulkadir Durmaz ve Saadet Partisi Balıkesir İl Yönetimi üyelerine teşekkürlerini iletti. 

 

23-09-2020

 

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.