BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sevgi Her Engeli Aşar

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı, Valimiz Sayın Hasan Şıldak'ın "Engelliler Haftası" kapsamında Engelli Dernekleri Yöneticileri ile bir araya geldiği ziyaret etkinliğine katıldı.
Sevgi Her Engeli Aşar

Engelli vatandaşların bir gün değil her gün yanında olmanın öneminin belirtildiği ziyarette; yapılan çalışmalarla engelli bireylerin sosyal hayat içerisinde yer almalarının sağlandığı; Millî eğitim, gençlik ve spor ile sosyal hizmetler alanlarında yapılan çok kıymetli çalışmalarla ilimizde engellerin kaldırılması için üstün gayret gösterildiği Valimiz Sayın Hasan Şıldak tarafından vurgulandı. Tüm insanların birer engelli adayı olduğunu, bu konudaki duyarlılığın çok yüksek olması gerektiği ifade edildi.

10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla gerçekleştirilen ziyarete; Türkiye Görme Engelliler Derneği Balıkesir Şubesi, Beyaz Ay Derneği, Zihinsel Engelli Çocukları Koruma Derneği, Türkiye Sakatlar Derneği, Balıkesir Görme Engelliler Gençlik ve Spor Derneği, Otizmli Bireyleri Destekleme Vakfı ile Balıkesir İşitme Engelliler Derneği temsilcileri katıldı.

11-05-2023

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.