BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SIRRI YIRCALI ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Karesi Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi öğrencileri, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ’ı makamında ziyaret ederek röportaj yaptılar.
SIRRI YIRCALI ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Okul Müdürü Ali DURAN, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Emine ARSLAN nezaretinde İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ’ı ziyaret eden okul öğrencileri Beyza GÜVEN, Zeynep AYCAN, Elif Naz YILMAZ; Karesi Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi olarak çıkartmış oldukları “Bengi” adlı okul dergisinde yayımlanmak üzere gerçekleştirdikleri röportajda İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ’a günlük hayatından meslek hayatındaki başarılarına, hedeflerine ve ilimizin eğitim düzeyi hakkındaki düşüncelerine kadar sorular yönelttiler.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ: “Bugün bu röportaj vesilesi ile Karesi Sırrı Yırcalı Anadolu Lisemizin siz değerli öğrencileriyle bir araya gelmek beni ziyadesiyle mutlu etti. Okulunuzda her biri birbirinden değerli öğretmenleriniz var. Okulunuzu, öğretmenlerinizi ve her şeyden önemlisi bu cennet vatanı çok sevmenizi istiyorum. Akademik başarının yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde de en önde olmanız en büyük arzum. Bu güzel söyleşi için ben de sizlere teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte olmak benim için büyük bir mutluluktu…” dedi.

Ziyaret; İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ’ın  Karesi Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi öğrencileri Beyza GÜVEN, Zeynep AYCAN, Elif Naz YILMAZ’a hediye takdimi ile sona erdi.

18-04-201918-04-201918-04-201918-04-2019

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.