BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SİZLERE İNANIYOR VE GÜVENİYORUZ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı, okul ziyareti ve incelemelerine Karesi ilçemizde devam etti.
SİZLERE İNANIYOR VE GÜVENİYORUZ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı, Karesi İlçe Millî Eğitim Müdürü Sami Günnü, Ölçme ve Değerlendirme Merkezi Müdürü Tuncay Balyemez, Müdürlüğümüz Ar-Ge Birimi ve Karesi İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Özel Büro öğretmenleri eşliğinde Mehmet Azman Çavuş Ortaokulunu ziyaret etti.

 Öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek toplantı gerçekleştiren Müdürümüz Ali Tatlı, konuşmasında şunları kaydetti: "Öğrencilerimizin akademik başarısı, okullardaki eğitimin kısa vadeli gözlenebilir sonucudur. Sizlerin yetiştirdiği çocuklarımız,  yirmi yıl sonra hayata atılacaklar. Meslek sahibi, yetişmiş bireyler olarak topluma katılacaklar. O gün, yaptıkları iş her ne olursa olsun, o işin ahlakına uygun bir şekilde yapıyorlarsa; bu sizin başarınızdır. Çocuklarımız sizlere emanet. Sizlere inanıyor ve güveniyoruz."

Okul kantini çalışanlarıyla da bir araya gelen Müdürümüz, okul kantininde incelemelerde bulundu. Teknoloji ve Tasarım Atölyesi'nde 8. Sınıf öğrencileriyle sohbet eden İl Müdürümüz; öğrencilerimizin çalışmalarını inceledi ve BİGEP danışman öğretmenlerine öğrencilerimizin durumunu sorarak deneme sınavı sonuçları hakkında bilgi aldı.

Okul ziyaretleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Müdürümüz Ali Tatlı, "Okullarımızı ziyaret ederek eğitimin en önemli paydaşlarından olan öğretmenlerimizle ve geleceğimizi inşa edecek olan öğrencilerimizle bir araya geliyor; onların taleplerini ve önerilerini dinliyoruz. Bize emanet edilen kıymetli çocuklarımızı nitelikli bir eğitim ile geleceğe en iyi şekilde hazırlamak en büyük gayemizdir. Eğitim ve öğretime katkı sağlayan tüm yönetici, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum." dedi.

26-12-202226-12-202226-12-202226-12-202226-12-2022

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.