BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TARIM VE ORMAN BAKANI DANIŞMANI ZÜLFİKAR BAYRAKTAR'DAN İL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Tarım ve Orman Bakanı Danışmanı ve Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Zülfikar Bayraktar, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız'ı ziyaret etti.
TARIM VE ORMAN BAKANI DANIŞMANI ZÜLFİKAR BAYRAKTAR'DAN İL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

İlin eğitim durumu, yürütülen projeler, uzaktan eğitim süreci ve Covid-19 kapsamında okullarda alınan tedbirler hakkında İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız'dan bilgi alan Tarım ve Orman Bakanı Danışmanı ve Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Zülfikar Bayraktar; 17 Eylül Üniversitesi olarak Covid-19 döneminde "Çocuklarda Eğitim" ve "Sosyal Medya Bağımlılığı" konularında gerçekleştirilebilecek çalışmalarda İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzle birlikte çalışmaya ve akademisyen desteği vermeye hazır olduklarını; ihtiyaç duyulması halinde öğretmen ve öğrenciler için uzaktan eğitim seminerleri düzenleyebileceklerini iletti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, Doç. Dr. Zülfikar Bayraktar'a nazik ziyaretleri için teşekkür ederek 17 Eylül Üniversitemiz ile birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

23-09-202023-09-202023-09-2020

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.