BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRKİYE ATLETİZM ŞAMPİYONUNDAN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

22-23 Mayıs tarihlerinde Bursa'da yapılan, 15 takımdan 181 sporcu katıldığı Okullararası Puanlı Atletizm Yarışmasında Yıldız Kızlar 60 metrede Türkiye Birincisi olan Altıeylül Ortaokulu öğrencisi Yeşim Begüm ÖZBEK, Beden Eğitimi Öğretmeni Burhan ATVUR ve Okul Müdürü Mustafa DEMİR ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ'ı ziyaret etti.
TÜRKİYE ATLETİZM ŞAMPİYONUNDAN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Okullararası Puanlı Atletizm Yarışması Türkiye Birincisi Altıeylül Ortaokulu öğrencisi Yeşim Begüm ÖZBEK'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ: "Bizler, öğrencilerimizin akademik başarılarının yanı sıra sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerde de en önde olmasını çok önemsiyoruz.

Okullararası Puanlı Atletizm Yarışmasında Yıldız Kızlar 60 metrede Balıkesir'imizi ve Altıeylül Ortaokulumuzu başarıyla temsil ederek Türkiye Birincisi olan öğrencimiz Yeşim Begüm ÖZBEK'i tebrik ediyor; başarılarının devamını diliyorum." dedi.

Ziyaret; İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ'ın Türkiye Atletizm Şampiyonu Yeşim Begüm ÖZBEK'e hediye takdimi ile sona erdi.

03-06-201903-06-201903-06-2019

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.