BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vefat ve Başsağlığı

   
Vefat ve Başsağlığı

 

       Çanakkale Gelibolu Anafartalar Özel Eğitim Meslek Lisesi öğrenci ve öğretmenlerince Avrupa Birliği Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından desteklenmeye değer bulunan "Engelli Bireylere İstihdam Edilebilir Mesleki Becerilerin Kazandırılması" konulu Erasmus+ Mesleki Eğitim Projesi kapsamında refakatçi 2 öğretmeni ile birlikte işitme engelli 10 öğrenci 04.04.2015 tarihinde İspanya’nın Malaga/Marbella kentine gitmiştir. 13.04.2015 tarihinde proje eğitim faaliyetlerini tamamlayan öğretmen ve öğrencilerimiz yerel saat ile 15:00 sularında, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Ümit NALBANT (29) ile Gaziantep nüfusuna kayıtlı, İzmir Buca’da ikamet eden 11. sınıf öğrencisi Şakir ÇELİK (19) ve Balıkesir nüfusuna kayıtlı 12. sınıf öğrencisi Serdar FİDAN (18) deniz kenarında dalgalara kapılarak hayatlarını kaybetmişlerdir. 11. sınıf öğrencisi Hurşit ÖZBAY (17) ise kurtarılarak hastanede tedavi altına alınmıştır.

       Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Bilişim Teknolojileri Öğretmenimiz Ümit NALBANT ile Şakir ÇELİK(Gaziantep) ve Serdar FİDAN (Balıkesir)  öğrencilerimize Allah’tan Rahmet, tedavisi devam eden öğrencimiz Hurşit ÖZBAY’a  acil şifalar dileriz.

       Tüm eğitim camiamızın ve milletimizin başı sağ olsun. 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.