BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YEŞİLAY'DAN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Yeşilay Sivil Toplum Kuruluşları Derneği Balıkesir İl Başkanı Ömür Akyıldız Eroğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri; "Bağımlılıkla Mücadele" kapsamında İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile koordineli bir şekilde yürütülecek olan çalışmaları görüşmek ve planlamak üzere Müdürümüz Ali Tatlı'yı ziyaret ettiler.
YEŞİLAY'DAN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Ziyaretleri esnasında Yeşilay Derneği'nin çalışmaları hakkında bilgi veren Ömür Akyıldız Eroğlu; sağlıklı bir toplum için bağımlılıkların oluşmadan önlenmesinin, bireylerin küçük yaşlardan itibaren iyi yaşam alışkanlıkları kazanmasının büyük önem taşıdığını, "Yeşilay" olarak bu bakış açısıyla pek çok proje hayata geçirdiklerini; okul sıralarından itibaren çocuklara ve hangi yaşta olursa olsun sağlığın peşinden giden tüm insanlarımıza temas ederek onların yaşam boyu sürdürecekleri alışkanlıklar edinmelerini hedeflediklerini belirtti.

Müdürümüz Ali Tatlı; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yapmış oldukları çalışmalardan ve çalışmalara gösterdikleri duyarlılıklarından dolayı Balıkesir Yeşilay İl Başkanımıza ve ekibine teşekkürlerini iletip, iyi ve sağlıklı bir toplum için gerçekleştirilen proje ve işbirliği çalışmalarında yer alacaklarını ifade etti.

26-09-202226-09-202226-09-202226-09-202226-09-202226-09-2022

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.