BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde İyi Örnekler Balıkesir 2016 Projesi Başvuruları Başladı

     Eğitim ve öğretim faaliyetleri kapsamında iyi örnek olarak kabul edilen çalışmaların ortaya çıkarılması, yaygınlaştırılması ve diğer okul / kurumlar tarafından model alınmasını amaçlayan " Eğitimde İyi Örnekler Balıkesir 2016 " projesi başvuruları başladı. 
Eğitimde İyi Örnekler Balıkesir 2016 Projesi Başvuruları Başladı

        Başvurular 07 Mart 2016 ile 01 Nisan 2016 tarihleri arasında alınacaktır. Projemiz ile eğitim personelimizin geliştirdikleri iyi örnekleri birbirleriyle paylaşmalarına ve birbirlerine model teşkil etmelerine imkan sağlayacak eğitim öğretim aktiviteleri ile materyallerinin geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması hedeflenmektedir. Başvuruların değerlendirilmesinden sonra dereceye giren başvuruların bulundukları ilçe Kaymakamlıklarına başarı ödülü verilmesi teklifinde bulunulacaktır. Bu bağlamda  " Eğitimde İyi Örnekler Balıkesir 2016 " proje yarışması ile ilgili uygulama kitapçığı ve başvuru formu ilişikte sunulmuştur. Söz konusu  “Eğitimde İyi Örnekler Balıkesir 2016” projesine  01 Nisan 2016 tarihi saat 17:00 ’ye kadar  aşağıda bulunan başvuru formu doldurularak başvuru yapılacaktır.

        Eğitimde İyi örnekler Uygulamaları Balıkesir -2016 Başvuru Formu için Tıklayınız

        Eğitimde İyi Örnekler Uygulama Kitapçığı için Tıklayınız

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.